Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кутська селищна рада» (код ЄДРПОУ: 04354249) був реорганізований і увійшов до складу Кутської громади

Постійні комісії

Постійна комісія селищної  ради з питань прав людини, законності,   депутатської діяльності, етики, регламенту, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою.

Члени комісії:

1. Михайлишин Я.М. – голова комісії.
  2. Кулешір І.О.
  3. Гасюк І.І.

Постійна комісія селищної ради з питань бюджету,  фінансів, планування соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Члени комісії:

1. Цикаляк П.В. – голова комісії.
  2. Андрейчук Л.Я.
  3. Маркевич В.М.
  4. Лукань О.І.
  5. Борук В.М.
  6. Баб’юк В.В.

Постійна комісії селищної ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, планування територій, екології, лісового, сільського господарства та охорони навколишнього середовища.

Члени комісії:

1. Фейчук В.В. – голова комісії.
  2. Артимчук Ф.Ф.
  3. Миронюк Р.М.
  4. Кифорук В.Ю.
  5. Чепига Б.Н.

Постійна комісія селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, дорожнього будівництва, транспорту та інфраструктури.

Члени комісії:

1. Данилюк М.В. – голова комісії.
  2. Палійчук В.В.
  3. Марчук Д.Ф.
  4. Шарабуряк А.Т.
  5.

Постійна комісія селищної ради з гуманітарних питань.

Члени комісії:

1. Бернюга  В.Д. – голова комісії.
  2. Довганюк О.І.
  3. Опарик О.О.
  4. Подоляк В.В.
  5. Марчук Л.Д.