Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кутська селищна рада» (код ЄДРПОУ: 04354249) був реорганізований і увійшов до складу Кутської громади

Оголошення

Кутська селищна рада та її виконавчий комітет, громада села Розтоків щиросердечно вітають старосту села Розтоків Рубаняка Василя Васильовича з Днем народження!

Плідного Вам служіння на посту старости на благо громади, втілення задуманого задля

її процвітання у складі Кутської територіальної спільноти.

Міцного Вам здоров’я, професійного довголіття, добра, достатку, злагоди, радості

та Божої підтримки.

===========================================================================================

Вітаємо депутата Кутської селищної ради Володимира Васильовича Палійчука

з Днем народження! Бажаємо безпечної роботи і вічної перемоги у боротьбі з вогнем, міцного здоров’я і бадьорості душі, великих порятунків і щирої вдячності, домашнього затишку і щастя!

З повагою, селищний голова Дмитро Павлюк,

депутати і апарат селищної ради, жителі громади

Порядок денний пленарного засідання IV сесії Кутської селищної ради  VIII-го скликання
11 березня  2021 року,  10 год.,  00 хв. (Будинок культури с.Малий Рожин, прис. Центр, 428)

1. Про затвердження передавальних актів сільських рад, які реорганізовуються шляхом приєднання до Кутської селищної ради.
Доповідає Кіщук А.П., заступник селищного голови.

2. Про внесення змін до селищного бюджету.
Доповідає:  начальник фінансового відділу.

3. Про виконання бюджету селища та сіл Кутської територіальної громади за 2020 рік.
Доповідає: головний бухгалтер селищної ради.

4. Про організацію бухгалтерського обліку та облікову політику.
Довідає: головний бухгалтер селищної ради.

5. Про затвердження положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг».
Доповідає Василькевич А.І., заступник селищного голови

6. Про впровадження електронної реєстрації до закладів дошкільної освіти.
Доповідає Бернюга В.Д., голова комісії з гуманітарних питань.

7. Про відкриття груп в закладах дошкільної освіти.
Доповідає Бернюга В.Д., голова комісії з гуманітарних питань.

8. Про затвердження  печаток і штампів.
Доповідає Василькевич А.І., заступник селищного голови.

9. Про внесення змін до плану прийняття регуляторних актів.
Доповідає Колотило С.В., секретар селищної ради.

10. Про дозвіл на прийняття машини із відділу освіти Косівської РДА.
Доповідає Павлюк Д.М., селищний голова.

11. Розгляд заяв і звернень.
Доповідає Фейчук В.В, голова комісії з земельних питань.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування